Yamaha cover for DSR112 speaker

SKU
SC DSR 112
107,00 € 89,17 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Yamaha transpordikott kõlarile Yamaha DSR112

Yamaha SCDSR112 on pehme polsterdusega transpordikott, mis on loodud ühele Yamaha DSR112 kõlarile. Transpordikott pakub kaitset kriimustuste ja väiksemate põrutuste eest ning tagab ligipääsu kõlari kandesangale. Värvus: Must.

Yamaha Padded Cover for DSR112 Speaker

The SCDSR112 is a padded cover to fit Yamaha's DSR112 speakers. The soft case gives access to the speaker carry handle.

Spetsifikatsioonid:

  • Mõõtmed: 76 x 7 x 48 cm
  • Värvus: Must
  • Kaal: 1.65 kg


Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Toomas-Savi

progear@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusYamaha cover for DSR112 speaker