Progeari müügisalong ja e-poe klienditugi on alates 15. juulist kuni 20. augustini avatud 10:00-17:00

Ettevõttest

Progear

.... on 10-aastase kogemusega profitehnika müügiettevõte. Progear loodi 2012. aastal tehnilise üritusproduktsiooni taustaga entusiastide poolt, kes soovisid parandada heli-, valgus-, video- ja lavatehnoloogia kättesaadavust Baltikumis.
Progear
Toona arvati, et spetsiifilise otstarbega profitehnika kaubamärke ei ole võimalik väikese turu tingimustes jätkusuutlikult saadaval hoida.
Murdsime aegunud mõtteviisi ja pakume siiani edukalt profitehnikat ja valdkonna teadmiseid, et kliendid saaksid oma ideid ja unistusi täide viia tehniliste piiranguteta. Tänu klientide ja tarnijate usaldusele tarnime hetkel rohkem kui 100 erineva profitehnika kaubamärgi seadmeid ja tarvikuid. Mitmekesine tootevalik loob lugematul hulgal kombineerimise võimalusi, milles orienteerumiseks pakume konsultatsiooni või projekteerime täislahendusi.
0 + aastat kogemust
0 + profitehnika kaubamärki
0 + installatsiooni projekti
Omame eksklusiivset esindusõigust enam kui 20 kaubamärgil meie regioonis. Nende hulgas on sellised tuntud heli-, valgus-, stuudio- ja lavatehnoloogia kaubamärgid nagu: Chauvet Professional, Vari-Lite, Strand, Admiral Staging, HK Audio, Audac, Focusrite, Novation, Adam Audio jpt..

Missioon

Progeari missioon on teha professionaalne tehnika ja oskusteave kättesaadavaks igaühele!

Visioon

Progear visioon on olla aastaks 2025 juhtiv profitehnika ja täislahenduste pakkuja Baltikumis.

Eesmärgid

Pakkuda kliendile parimat tootevalikut ja Euroopas konkureerivaid hindu.
Suurendada heli-, valgus-, video- ja lavatehnoloogia kättesaadavust meie regioonis.
Pakkuda innovaatilisi, kvaliteetseid ning kuluefektiivseid tooteid ja lahendusi.
Tõsta profitehnika ja selle kasutusvõimaluste teadlikkust oma klientide seas.

Väärtused

Innovatiivsus

Otsime pidevalt uusi tehnoloogiaid ja tootjaid, et pakkuda oma klientidele kvaliteetseid ning kuluefektiivseid tooteid ja lahendusi.

Professionaalsus

Oleme oma ala entusiastid ja spetsialistid, seega teeme oma tööd kirega. Peame oluliseks, et oma töödes ja tegemistes oleksime korrektsed, efektiivsed ja vastutustundlikud.

Kliendikesksus

Koolitame klienti ja oleme abivalmid kõikides küsimustes. Lähtume alati kliendi soovidest, et üheskoos leida neile toimiv lahendus.

Usaldusväärsus

Oleme klientidega suheldes ausad ja läbipaistvad. Klient võib alati kindel olla, et saab meie käest töökindlad, turvalised ja kokkulepitud tooted ja lahendused.

Mitmekülgsus

Pakume laia tootevalikut, et klient saaks kõik vajalikud tooted kätte ühest kohast. Tänu mitmekesisele valikule saame projekteerida ka kliendi vajadustele vastavaid eri- ja täislahendusi.
Gasellettevõte
Progear on gasellettevõte
aastal 2016 ja 2021
Eesti E-kaubanduse Liit
Eesti E-kaubanduse Liidu liige
aastast 2016

Kliendid, kes on meid usaldanud:

Tallink Forum Cinemas Tele2 TalTech Radisson Blu Tallinna Sadam

Ettevõtte ajatelg

Sinu idee vajab abi teostusel?

Kanname hoolt selle eest, et sinu väikesed, suured ja väga suured unistused saaksid teoks.
Kirjuta meile