Yamaha BMS10A

SKU
CBMS10A
60,00 € 50,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Yamaha BMS-10A mikrofoni statiivi adapter

Yamaha BMS-10A on mikrofoni statiivi adapter, mis on kinnitatav standardsele 5/8"-27 keermega mikrofonistatiivile ning võimaldab hõlpsasti fikseerida erinevaid Yamaha mikserpulte või väiksemaid Yamaha kõlareid. Adapter on mugav lahendus seadme fikseerimiseks nii stuudios, bändi prooviruumis, kui laval. Adapter ühildub Yamaha mikserpultidega MG10, MG10XU, MG06,MG06X, STAGEPAS 400i ja STAGEPAS 600i ning paljud teised.

Yamaha BMS-10A Mic stand adapter

Designed for Yamaha's latest ranges of non-powered mixers and small powered monitors, the BMS-10A attaches to a standard straight mic stand with fixings for your Yamaha product. Ideal for allowing easy on-stage access to monitor speakers or volume levels. The optional BMS-10A Mic Stand Adaptor allows the EMX2 unit to be mounted on a standard straight microphone stand.

Pakend sisaldab:

  • Yamaha BMS-10A mikrofoni statiivi adapter 1 tk
  • 3/8"-16 European thread adapter 1 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusYamaha BMS10A