Showtec Mirrorball Motor DMX 2 channel

SKU
60449
186,00 € 155,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Showtec Mirrorball Motor DMX 2 channel peegelkera mootor

Showtec Mirrorball Motor DMX 2 channel on 2 DMX kanaliga peegelkera mootor, mille kandevõime on kuni 10 kg ning pöörlemiskiirus kuni 5 rpm. Mootoril on vastupidav konstruktsioon ning musta värvi korpus.

Spetsifikatsioonid:

  • Pöörlemiskiirus: 5 RPM
  • Toide: AC 230V-50Hz
  • Energia tarbimine: 10 Watt
  • Maksimaalne kandevõime: Mirrorball 50 cm / 10 kg
  • DMX channels: 2
  • Kaal: 5,5 kg

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusShowtec Mirrorball Motor DMX 2 channel