Pioneer DJC-B DJ transpordikott

SKU
DJC-B
65,00 € 54,17 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Pioneer DJC-B transpordikott DJ kontrollerile

Pioneer DJC-B on DJ kontrolleri transpordikott, mis võimaldab hoiustada DJ kontrollereid Pioneer DDJ-RB, Pioneer DDJ-SB, Pioneer DDJ-SB2 või Pioneer DDJ-400. Tranpordikott pakub DJ tehnikale efektiivset kaitset erinevate kriimustuste ja põrutuste eest ning sisaldab pehmet polsterdust, tõmblukku ja mugavat kandesanga. Lisaks on transpordikotiga kaasas spetsiaalne polsterdus, mis võimaldab hoiustada DJ kontrollereid Pioneer DDJ-WeGO4 ja Pioneer DDJ-WeGO3. Sisemised mõõtmed: 285 x 490 x 700 mm. Kasutatud materjalid: Polüester, EVA durashock vaht.

DJC-B - compact protection for your controller

This DJ controller bag is the perfect size for the DDJ-RB, DDJ-SB, DDJ-SB2. Plus it comes with pre-cut egg-foam to fit your DDJ-WeGO4 or DDJ-WeGO3. The bag's protective egg-foam and fleeced lining prevent damage from vibrations and shocks.

Spetsifikatsioonid:

  • Välimised mõõtmed: 300 x 520 x 100 mm (väljaarvatud kandesang)
  • Sisemised mõõtmed: 285 x 490 x 70 mm
  • WeGO DJ kontrollerite polsterdus: 240 x 280 mm

Materials used:

  • EVA Durashock Molded Body
  • Black ballistic Polyester
  • Black fleeced lining
  • Lid egg-foam

Pakend sisaldab:

  • Pioneer DJC-B transpordikott DJ kontrollerile 1 tk
  • Lisa polsterdus 1 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusPioneer DJC-B