Novation Keyboard Carry Bag, Medium transpordikott

sale
SKU
NOVBLK49
Soodushind 35,00 € 28,69 € Tavahind 50,00 €

-15,00€Säästad 30%

Leidsite soodsama hinna?

Kohe saadaval Kohe saadaval

Transport 1-2 tööpäeva

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Novation Gigbag M on Novation Impulse 49 MIDI/USB klaveri mugavamaks ja turvaliseks transportimiseks mõeldud transpordikott, mis sisaldab kandesanga, eemaldatavat õlarihma ning lisataskuid kaablite ja lisatarvikute hoiustamiseks. Transpordikott võimaldab hoiustada ka teisi, Novation Impulse 49-le sarnaste mõõtmetega MIDI/USB klavereid. 

Spetsifikatsioonid:

  • Suure sahtli sisemised mõõtmed: 90 x 35 x 10 cm
  • Värvus: Must
Pakend sisaldab:
  • Novation Gigbag M transpordikott 1 tk
Write Your Own Review
Kirjutage arvustusNovation Keyboard Carry Bag, Medium