Accu-Case ASC-AC-125

SKU
6011000021
36,00 € 30,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Accu-Case ASC-AC-125 kompaktne valgusti transpordikott

Accu-Case ASC-AC-125 on mobiilne ja kompaktne transpordikott, mis sisaldab ühte põhisektsiooni, zip-lukuga lisasektsiooni väiksematele tarvikutele ning mugavaid kandesangu. Valgusti kiireks ja lihtsaks pakkimiseks on transpordikotil kahe zip lukuga ja suure avaga põhisektsioon. Värvus: Must.

ASC-AC-125

Mid-Size Intelligent Scanner

Features

  • Saves valuable transport space by allowing fixtures to be stacked without having to be boxed.
  • Extra wide mouth design allows gear to be removed quickly and easily

Spetsifikatsioonid:

  • Mõõtmed: 33,0 x 33,0 x 30,0 cm

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAccu-Case ASC-AC-125