Accu-Case ACF-SW/AC XXL Accessory case

SKU
1521000046
174,00 € 145,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Accu-Case ACF-SW/AC XXL Accessory case universaalne transpordikast

Accu-Case ACF-SW/AC XXL Accessory case on universaalne transpordikast, mis võimaldab hoiustada erinevaid tarvikuid. Kast on täidetud spetsiaalse pehme vahuga, mis hoiab tarvikuid turvaliselt ja fikseerituna. Töökindel transpordikast on valmistatud 7mm paksusest vineerist, alumiiniumprofiilidest ja terasest. Lisaks on konstruktsioonil kandesang, kummist jalad ning 2 kinnitust.

ACF-SW/AC XXL Accessory case

The AC XXL Accessory flight case from Accu Case is a universal toolcase for divers accessories. It offers safe transport, covers your equipment from dust and damage. The inside is completely filled with pre-cut foam, which enables you to make perfect fittings for your stuff. There’s a carrying handle on the front and 2 locks.

Spetsifikatsioonid:

  • Solid 7mm thick plywood
  • Strong aluminium profiles
  • Steel ball corners
  • Foam coverage inside to protect equipment
  • Rubber feet
  • Mõõtmed: 55,5 x 63,5 x 25,5 cm
  • Värvus: Must
  • Kaal: 7,9 kg

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAccu-Case ACF-SW/AC XXL Accessory case