Progeari müügisalong ja e-poe klienditugi on alates 15. juulist kuni 20. augustini avatud 10:00-17:00

Makseviisid ja järelmaks

Tasudes Progear E-poes krediitkaardi või pangalingi kaudu, on Ostja turvalisus tagatud.

  • Pangalingiga tasumiseks klikkige ostukorvis tellimust vormistades selle panga logole kus omate arveldusarvet ja piisavalt vabasid vahendeid tellimuse eest tasumiseks. Teid suunatakse peale tellimuse vormistamist valitud panga internetipanka. Autentige ennast ja teile avaneb eeltäidetud maksekorraldus koos tasumisele kuuluva summaga. Kinnitage maksekorraldus.
  • Krediitkaardiga tasumiseks klikkige tellimust vormistades krediitkaardi logole millel omate piisavalt vahendeid tellimuse eest tasumiseks. Sisestage oma krediitkaardi andmed ja kinnitage maksekorraldus.
  • Pangaülekandega tasumiseks võtke ühendust e-kirja teel aadressil progear@progear.ee ja lisage juurde Ostja andmed ning muu oluline info, nagu näiteks tarne aadress jms.
  • Järelmaksuga tasumiseks tutvuge Progeari järelmaksu partnerite tingimustega:

  • Kinkekaardiga tasumiseks võtke ühendust e-kirja teel progear@progear.ee või telefonil +372 6728 280. Ostu eest saab tasuda mitme kinkekaardiga. Juhul kui kinkekaardil olev summa on väiksem, kui ostusumma, saab puuduva osa juurde maksta. Juhul kui kinkekaardi summa on suurem kui ostusumma, saab ülejäänud summat kasutada kuni kinkekaardi kehtivuse lõpuni.

Lisainfot saate pärida tööpäeviti: 10:00 - 17:00, telefonil +372 6728 280 või e-posti aadressil: progear@progear.ee