Yamaha SPCVR-18S01

SKU
SPCVR18S01
Soodushind 127,00 € 105,83 € Tavahind 162,00 €

-35€Säästad 22%

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Yamaha SPCVR-18S01 transpordikott Yamaha DXS18 subwooferile

Yamaha SPCVR-18S01 on vastupidav transpordikott, mis on loodud spetsiaalselt ühele Yamaha DXS18 subwooferile ning pakub kaitset muutlikkes ilmastikutingimustes, samuti subwooferi transportimisel või hoiustamisel. Transpordikott on valmistatud polüester materjalist ning sisaldab esipaneelil võrku, kõlarile ligipääsemiseks tagapaneelil ava, lisaks ava kõlari kandesangale ligipääsemiseks ja sisemist lisataskut kaablite või teiste väiksemate lisatarvikute hoiustamiseks.

Yamaha SPCVR-18S01 Functional Speaker Cover for DXS18 Powered Subwoofer

The SPCVR-18S01 functional speaker cover helps protect your speaker from unfavourable weather conditions during outdoor performances, dusty and dirty warehouse storage, or the rigors of equipment transport on the road.

Fits the following Yamaha speakers:

  • DXS18

Spetsifikatsioonid:

  • Trilaminar fabric of durable polyester, with inner PVC coat and cushion inside for impact suppression
  • Front mesh allows sound reinforcement with the cover as well as ensures amp cooling
  • Rear roof allows easy access to the rear panel with the cover on
  • Handle slit allows easy access to the handles for carriage
  • Inner pocket additional space for carrying cables

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusYamaha SPCVR-18S01