Yamaha SPCVR-0801

SKU
SPCVR0801
Soodushind 64,00 € 53,33 € Tavahind 78,00 €

-14€Säästad 18%

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Yamaha SPCVR-0801 transpordikott Yamaha DXR8 aktiivkõlarile

Yamaha SPCVR-0801 on vastupidav transpordikott, mis pakub kaitset ühele Yamaha DXR8 aktiivkõlarile muutlikkes ilmastikutingimustes, samuti kõlari transportimisel või hoiustamisel. Kott on valmistatud polüester materjalist ning sisaldab esipaneelil võrku, kõlarile ligipääsemiseks tagapaneelil ava, lisaks ava kõlari kandesangale ligi pääsemiseks ja sisemist lisataskut kaablite või teiste väiksemate lisatarvikute hoiustamiseks.

Functional Speaker Cover for DXR8 (SPCVR-0801)

The functional speaker covers that protect your speakers from unfavorable weather conditions during outdoor performances, dusty and dirty warehouse storage, or the rigors of equipment transport on the road.

Functional Speaker Cover for DXR8 (SPCVR-0801)

  • Trilaminar fabric of durable polyester, with inner PVC coat and cushion inside for impact suppression.
  • Front mesh allows sound reinforcement with the cover as well as ensures amp cooling.
  • Rear roof allows easy access to the rear panel with the cover on.
  • Handle slit allows easy access to the handles for carriage
  • Inner pocket additional space for carrying cables.

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusYamaha SPCVR-0801