Yamaha cover for DXS15 speaker

SKU
SC DXS 15
71,00 € 59,17 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Yamaha transpordikott Yamaha DXS15 kõlarile

Yamaha SCDXS15 on pehme polsterdusega transpordikott, mis on loodud ühele Yamaha DXS15 kõlarile. Sünteetilisest kangast valmistatud transpordikott pakub kaitset kriimustuste ja väiksemate põrutuste eest ning tagab ligipääsu kõlari kandesangale. Värvus: Must.

Yamaha cover for DXS15 speaker

The SCDXS15 is a cover, made from synthetic fabric, to fit Yamaha's DXS15 speakers. It gives access to the speaker carry handle.

Spetsifikatsioonid:

  • Mõõtmed: 57 x 90 x 67 cm
  • Värvus: Must
  • Kaal: 2,57 kg

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Toomas-Savi

progear@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusYamaha cover for DXS15 speaker