UDG Creator Laptop-Controller Stand Aluminium Black

SKU
U6010BL
Soodushind 129,00 € 107,50 € Tavahind 150,00 €

-21€Säästad 14%

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

UDG Creator Laptop-Controller Stand Aluminium Black statiiv

UDG Creator Laptop-Controller Stand Aluminium Black on tõeliselt mitmekülgne ja kvaliteetne statiiv, mis võimaldab kanda 13" - 18" sülearvutit, iPad'i, efektimasinat või kontrollerit. Statiiv on mugav lahendus nii professionaalsele, kui alustavale DJ-le, produtsendile või muusikule. Alumiiniumist valmistatud vastupidav statiiv võimaldab reguleerida kõrgust ja ülemise plaadi kaldenurka ning on portatiivseks kasutamiseks kokkupandav ja hoiustatav kaasasolevas transpordikotis. Lisaks on statiivil väiksemate seadmete hoiustamiseks lisasektsioon.Välised mõõtmed: 34 x 42 x 28cm. Kaal: 1,60 kg.

UDG Creator Laptop / Controller Stand Aluminium Black

It’s the only laptop stand for DJ’s that balances solid, secure construction, portable, foldaway, height and angle adjustable, tray rotatable, low-weight design and excellent affordability.

Every performer who uses a computer including DJ’s, producers and other musicians can appreciate this high quality piece of equipment. It’s the only laptop stand for DJ’s that balances solid, secure construction, portable, foldaway, height and angle adjustable, tray rotatable, low-weight design and excellent affordability. UDG’s stand is fast to assemble. And comes with a protective neoprene sleeve.

Spetsifikatsioonid:

  • Materjal: High quality aircraft grade anodized aluminium
  • Protection: Neoprene Sleeve
  • Lisad: Reguleeritav kõrgus ja kaldenurk
  • Sobivus: 13”-18” sülearvuti, iPad või kontroller
  • Välised mõõtmed: 34 x 42 x 28cm
  • EAN: 8717228278075
  • Värvus: Must
  • Kaal: 1,60 kg

Pakend sisaldab:

  • UDG Creator Laptop-Controller Stand Aluminium Black statiiv 1 tk
  • Transpordikott 1 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusUDG Creator Laptop-Controller Stand Aluminium Black