ProCab SVGA male + Mini Jack Male - 5m

Outlet
SKU
CAV115/5
Soodushind 35,00 € 29,17 € Tavahind 50,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Kohe saadaval Kohe saadaval

Transport 1-2 tööpäeva

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

ProCab SVGA male + Mini Jack Male - 5m SVGA kaabel

Procab Svga Male + Mini Jack Male on kvaliteetne SVGA kaabel, mis sisaldab ühendusi SVGA male ja 3.5 mm Jack male stereo (15cm) ning SVGA male ja 3.5 mm Jack male stereo (50cm). Kaabel on EDID toetusega. Pikkus: 5 meetrit.

CAV115

On one side, the mini jack cable end is 15 cm (projector side) and on the other side (computer side) the mini jack cable end is 50 cm.

Highlights

  • Supports EDID (Extended Display Identification Data)

Spetsifikatsioonid:

  • Kaabli tüüp : SVGA115
  • SVGA AWG size : 28
  • JACK AWG size : 26

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Toomas-Savi

progear@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusProCab SVGA male + Mini Jack Male - 5m