Progeari müügisalong on 22. juunil avatud kuni 15:00. 23.-24. juuni on müügisalong suletud. Pühade ja nädalavahetuse ajal saabunud veebitellimused käsitletakse esmaspäeval, 27. juunil. Head jaanipäeva!

Pioneer XDJ-RX3 Bag DJ kontrolleri transpordikott

SKU
DJC-RX3
123,00 € 102,50 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Pioneer XDJ-RX3 on pehme polsterdusega transpordikott, mis on loodud spetsiaalselt Pioneer DJ XDJ-RX3 turvaliseks hoiustamiseks ja transportimiseks.


Pioneer XDJ-RX3


This DJ controller bag is the perfect size for the XDJ-RX3. The bag's protective egg-foam and fleeced lining prevent damage from vibrations and shocks.

Spetsifikatsioonid:

  • Kaal: 2.40 kg
  • Sisemised mõõtmed: 735x475x150mm
  • Välimised mõõtmed: 750x520x160mm

Materials used:

  • EVA Durashock Molded Body
  • Black ballistic Polyester
  • Black fleeced lining
  • Lid egg-foam

Pakend sisaldab:

  • Pioneer XDJ-RX3 DJ kontrolleri transpordikott 1 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusPioneer XDJ-RX3 Bag