Korg PS-1 MIDI/USB klaveri pedaal

SKU
67107
Soodushind 25,00 € 20,83 € Tavahind 29,00 €

-4€Säästad 14%

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Korg PS-1 on standardne kaabliga pedaal, mis on ühendatav kõikide pedaali sisendit omavate MIDI/USB klaveritega ning võimaldab hõlpsasti kontrollida nende parameetreid. Pedaalil on metallist valmistatud vastupidav konstruktsioon, tugevdatud kaabel ning 1/4" jack otsik.

Pedal switch

A standard in pedal switches, with a medal body for durability. Use as a damper switch or as a control switch for functions such as start/stop. Attached cable.

Spetsifikatsioonid:

  • Polarity: Negative (-)
  • Mõõtmed: 79 x 103 x 27 mm
  • Kaal: 253 g

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusKorg PS-1