Glensound Beatrice W1 võrgu intercom süsteem

SKU
Beatrice W1
816,00 € 680,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Glensound Beatrice W1 on võrgu intercom süsteem, mis on loodud professionaalseks kasutamiseks ühele inimesele ning on mugavalt tööpinnale või seinale paigaldatav. Glensound Beatrice W1-l on Internal & external mikrofoni ühendused, AES67 ühilduvus ning palju muud.

‌Wall or Desk Mounting Beatrice Intercom Position

The Beatrice W1 is a single user interface for the Beatrice system, designed to mount flush on a wall or into a desk. It is a useful intercom position allowing two way communication to be possible at standing levels whilst mounted into walls, or at desk level if mounted on a Desk.

Features

  • Single Dante / AES67 intercom position
  • AES67 Compliant
  • Flush wall mounting
  • Configurable talk button
  • PoE Powered
  • Internal & external mic connection

Pakend sisaldab:

  • Glensound Beatrice W1 ‌1 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusGlensound Beatrice W1