EZ Acoustics Foam Acoustic Pack XXL2

SKU
EZ00033
2 394,00 € 1 995,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

EZ Acoustics Foam Acoustic Pack XXL2 akustiliste paneelide komplekt

EZ Acoustics Foam Acoustic Pack XXL2 on akustiliste paneelide XXL komplekt, mis on mitmekülgne, hõlpsasti paigaldatav ja efektiivne lahendus akustika parandamiseks bändi prooviruumides, kodukino süsteemides, multimeedia aplikatsioonides, salvestusstuudiotes ning mujal. Komplekt on hea lahendus keskmiste ja suuremate mõõtmetega nõudlikesse ruumidesse ning on kaasasoleva polümeerliimiga koheselt paigaldatav. Lisaks on võimalik kasutada spetsiaalset rakendust EZ Acoustics Simulator, mis võimaldab leida ruumi sobiv komplekt.

  • EZ Acoustics Foam Wedges 5 Charcoal Gray mõõtmed: 60 x 60 x 5 cm.

EZ Acoustics Foam Acoustic Packs

Our five EZ Acoustic Foam Acoustic Packs offer you our products at an unbeatable price with the same sound quality. To know the pack you need for your room you just have to enter at our EZ Acoustics Simulator and in less than 1 minute you will know that pack is ideal for your room.

Komplekt sisaldab:

  • EZ Acoustics Foam Wedges 5 Charcoal Gray akustiline paneel 24 tk
  • EZ Acoustics Foam Wedges 5 Garnet akustiline paneel 24 tk
  • EZ Acoustics Foam Wedges 10 Charcoal Gray 6 tk
  • EZ Acoustics Bass Traps akustiline paneel 16 tk
  • EZ Acoustics Diffuser 1QR plastikust akustiline paneel 12 tk
  • EZ Acoustics Adhesive polümeerliim 12 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusEZ Acoustics Foam Acoustic Pack XXL2