Progeari müügisalong on 22. juunil avatud kuni 15:00. 23.-24. juuni on müügisalong suletud. Pühade ja nädalavahetuse ajal saabunud veebitellimused käsitletakse esmaspäeval, 27. juunil. Head jaanipäeva!

EZ Acoustics Foam Acoustic Pack S2

SKU
EZFOAPSGR
Soodushind 305,00 € 254,17 € Tavahind 360,00 €

-55€Säästad 15%

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Selle toote transport on Teile tasuta!

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

EZ Acoustics Foam Acoustic Pack S2 akustiliste paneelide komplekt

EZ Acoustics Foam Acoustic Pack S2 on akustiliste paneelide komplekt, mis on hõlpsasti paigaldatav ja efektiivne lahendus akustika parandamiseks bändi prooviruumides, kodukino süsteemides, multimeedia aplikatsioonides, salvestusstuudiotes ning mujal. Komplektis on seintele või lakke paigaldatavad paneelid EZ Acoustics Foam Wedges 5 Charcoal Gray (6 tk), paneelid EZ Acoustics Foam Wedges 5 Garnet (6 tk), EZ Bass Traps paneelid (4 tk) ja paigaldamiseks spetsiaalne EZ Acoustics Adhesive polümeerliim (3 tk). Lisaks on võimalik kasutada spetsiaalset rakendust EZ Acoustics Simulator, mis võimaldab leida ruumi sobiv komplekt.

  • EZ Acoustics Foam Wedges 5 Charcoal Gray/Garnet mõõtmed: 60 x 60 x 5 cm.

Komplekt sisaldab:

  • EZ Acoustics Foam Wedges 5 Charcoal Gray akustiline paneel 6 tk
  • EZ Acoustics Foam Wedges 5 Garnet akustiline paneel 6 tk
  • EZ Bass Traps akustiline paneel 4 tk
  • EZ Acoustics Adhesive polümeerliim 3 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusEZ Acoustics Foam Acoustic Pack S2