Dap-Audio Laptop Stand

populaarne
SKU
D8370
Soodushind 29,00 € 24,17 € Tavahind 33,00 €

-4€Säästad 12%

Leidsite soodsama hinna?

Kohe saadaval Kohe saadaval

Transport 1-2 tööpäeva

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Dap-Audio Laptop Stand sülearvuti statiiv

Dap-Audio Laptop Stand sülearvuti statiiv on portatiivne lahendus erinevatele DJ-dele, produtsentidele ja muusikutele ning mis võimaldab kasutust enamikke sülearvutitega. Sülearvuti statiiv on paigaldatav lauale või kaasasolevate kinnitusklambritega kinnitatav turvaliselt transpordikasti külge või lauale. Konstruktsioon: Metall.

Spetsifikatsioonid:

  • Materjal: Metall
  • Kõrgus: 30 cm
  • Värvus: Must
  • Kaal: 1,9 kg

Pakend sisaldab:

  • Dap-Audio Laptop Stand sülearvuti statiiv 1 tk
  • Kinnitusklambrid 2 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusDap-Audio Laptop Stand