Caymon SPR10CSS

SKU
SPR10CSS
11,00 € 9,17 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Caymon SPR10CSS 19" racki ühenduspesad (4 tk)

Caymon SPR10CSS on ühenduspesad, mis võimaldavad ilma poltide ja mutriteta ühendada omavahel kaks 19" racki. Ühenduspesad on hõlpsasti paigaldatavad ning kasutatavad vaid WPR ja SPR seeria 19" rackidega. Pakendis 4x ühenduspesa.

SPR10CSS

Rack interconnection slot set (4pcs)

The SPR10CSS rack interconnection slot set connects 2 racks without the use of any bolts or nuts. Every rack is provided with fixing holes whereto the SPR1CSS can be connected. This results in a good firm connection with a nice and clean look. For use with WPR&SPR racks only.

Spetsifikatsioonid:

  • Kaal: 0.064 g

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusCaymon SPR10CSS