Audac SENSO6.8E/W süvistatavad taustheli kõlarid

SKU
SENSO6.8E/W
2 377,00 € 1 948,36 €

Leidsite soodsama hinna?

Toode on hetkel laost otsas.<br>Küsi meilt tarneaega! Toode on hetkel laost otsas.
Küsi meilt tarneaega!

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Audac Large Background Set Epa104 & 8x Celo6 - White

Audac ‌SENSO6.8E/W on valget värvi taustheli komplekt, mis võimaldavad luua elegantse taustheli süsteemi restoranides, korporatiiv- või elamuruumides, ööklubides ning teistes sarnastes aplikatsioonides. Komplekti kuuluvad süvistatavad taustheli kõlarid on diskreetse disainiga ning sulanduvad hästi ruumi keskkonda. Audac SENSO6.8E/W sisaldab endas 8x Audac CELO6 süvistatavat laekõlarit ja 8x valget värvi kõlarivõre ning ühte Audac EPA104 4x100W taustheli võimendit. 

  • Taustheli süsteem võimaldab katta heliga efektiivselt kuni 120 m² ruumi.

‌SENSO6.8E 8x CELO6 + EPA104

Thanks to the elegant and nearly invisible design of the CELO6 speakers, the SENSO6.8E set will aesthetically blend into any environment while guaranteeing an unsurpassed sound experience.

Powered by an EPA104 Class-D amplifier, this system, using eight CELO6 loudspeakers, can cover areas of around 120 m² with high-fidelity sound.

Features

  • Discreet design
  • High-fidelity sound
  • High-efficiency Class-D amplifier

Pakend sisaldab:

  • Audac CELO6 süvistatav laekõlar 8 tk
  • Audac EPA104 4 kanaliga 4x 100W  taustheli võimendi 1 tk
  • Audac GLC06/W valget värvi kõlarivõre 8 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Andreas Reinula

progear@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAudac SENSO6.8E/W