ADJ Entour Haze Pro

SKU
1411100028
Soodushind 954,00 € 795,00 € Tavahind 1 079,00 €

-125€Säästad 12%

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Selle toote transport on Teile tasuta!

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

ADJ Entour Haze Pro professionaalne transpordikastiga tossumasin

ADJ Entour Haze Pro on spetsiaalse transpordikastiga tossumasin, mis on loodud atmosfääri loomiseks suuremates mõõtmetega ruumides ja aplikatsioonides. Tänud vastupidavale transpordikastile on tossumasin hea lahendus tuuridel kasutamiseks. Kompressori baasil töötav tossumasin ja vaja lisaaega eelsoojenemiseks ning kasutab õli-põhiseid Haze Fluid vedelikke. Entoru Haze Pro-l on 3 erinevat DMX kanali laadi ja 3 & 5 pin DMX In/Out ühendused.

ADJ Entour Haze Pro

The Entour Haze Pro is a professional compressor-based Tour Hazer built into a rugged flight Case. The Entour Haze Pro features 3 DMX channel modes, 3 & 5 pin DMX In/Out, No warm-up time, Powercon In and uses oil-based Haze fluid.

Spetsifikatsioonid:

  • Professional Tour Hazer
  • Works with oil-based Haze Fluid
  • No warm-Up time
  • PowerCon In
  • 3 & 5 pin DMX In/Out
  • Kaal: 31 kg
Pakend sisaldab:
  • ADJ Entour Haze Pro professionaalne transpordikastiga tossumasin 1 tk

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusADJ Entour Haze Pro