Accu-Case ASC-ATP22

SKU
6011000049
51,00 € 42,50 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Accu-Case ASC-ATP22 virnastatav praktiline transpordikott

Accu-Case ASC-ATP22 on vastupidav ja praktiline Rolling seeria transpordikott, mis võimaldab turvaliselt hoiustada ja transportida kaableid, mikrofone, valgusteid ja muud tehnikat. Transpordikott on tugeva konstruktsiooniga ning virnastatav teise Accu-Case ASC-ATP22-ga. Kotil on zip lukud ning kaks reguleeritavat vaheseina. Accu-Case ASC-ATP22 on kasutatav koos ATP seeria toodetega (müüdavad eraldi).

ASC-ATP22

The ATP & ACR Series are part of the stackable Rolling Series, multi purpose padded bag for the entertainer on the go. Each bag is made of heavy duty materials to survive life on the road. The large inner dimensions along with its configurate padded dividers allow for a wide variety of lighting, audio equipment, cables, extension cords, microphones and all types of electronic equipment to be stored and transported. The stackable Rolling Series helps you to protect your valueable investement, allows for easier transportto and from events, and keep gear dust free when you are not using it.

Features

  • Fits onto the ACR-Series rolling bag (sold separately) by use of its rear strap
  • Includes two configurable padded dividers
  • Heavy duty design and zippers
  • 2/2 inch padding

Spetsifikatsioonid:

  • Mõõtmed: 56,0 x 30,5 x 38,0 cm

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAccu-Case ASC-ATP22