Accu-Case ASC-AC-140

SKU
6011000024
40,00 € 33,33 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Accu-Case ASC-AC-140 kompaktne valgusti transpordikott

Accu-Case ASC-AC-140 on valgusti ja valgusti lisatarvikute transportimiseks mõeldud pehme polsterdusega ning kompaktne transpordikott. Kompaktne transpordikott sisaldab mugavaid kandesangu, ühte põhisektsiooni ning välimist lisasektsiooni (väiksemate mõõtmetega tarvikute hoiustamiseks). Värvus: Must. Mõõtmed: 58,0 x 25,0 x 25,0 cm.

ASC-AC-140

Larger Scanner Style

Features

  • Affordable padded soft cases designed to protect and extend the life of mobile light fixtures
  • Secured zipped pocket for storing extra lamps, clamps, cables and other accessories

Spetsifikatsioonid:

  • Mõõtmed: 58,0 x 25,0 x 25,0 cm

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAccu-Case ASC-AC-140