Accu-Case ACF-SW/Tool Box

SKU
1521000079
75,00 € 62,50 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Accu-Case ACF-SW/Tool Box transpordikast tarvikutele

Accu-Case ACF-SW/Tool Box on universaalne transpordikast, mis võimaldab turvaliselt hoiustada vajalikke tööriistu, tarvikuid või seadmeid. Transpordikast sisaldab ühte suurt põhisektsiooni ning lisataskuid väiksemate tarvikute hoiustamiseks. Accu-Case ACF-SW/Tool Box on valmistatud vineerist ja ühendab endas kvaliteetsed liblik-kinnitused ning kandesanga. Mõõtmed: 48,5 x 34 x 18cm.

ACF-SW/Tool Box

The Toolbox flight case from Accu Case is a universal usable tool box. It offers safe transport, covers your working tools from dust and damage. There’s a carrying handle on the front together with 2 lockable butterfly-locks.

Spetsifikatsioonid:

  • Solid 7mm thick plywood
  • Strong aluminium profiles
  • Steel ball corners
  • Butterflylocks
  • Värvus: Must
  • Mõõtmed: 48,5cm x 34cm x 18cm
  • Kaal: 4,4 kg

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAccu-Case ACF-SW/Tool Box