Accu-Case ACF-SW/Mini Accessory case

SKU
1521000103
30,00 € 25,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Accu-Case ACF-SW/Mini Accessory case mini transpordikohver

Accu-Case ACF-SW/Mini Accessory case on tõeliselt kerge ja kompaktne transpordikohver, mis võimaldab transportida väikseid tarvikuid ja osi, mida ei ole otstarbekas suures transpordikastis hoiustada. Mini transpordikohver sisaldab sisemist vaht tekstiili ja kandesanga. Mõõtmed: 28 x 22 x 7cm.

ACF-SW/Mini Accessory case

The Mini Accessory Flight case from Accu Case enables you to transport all the little stuff that normally gets lost during being on the road. It offers safe transport, covers your materials from dust and damage. There’s a carrying handle on the front.

Spetsifikatsioonid:

  • Strong aluminium profiles
  • Foam coverage inside to protect equipment
  • Värvus: Hõbe
  • Mõõtmed: 28 x 22 x 7cm
  • Kaal: 0,9 kg

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAccu-Case ACF-SW/Mini Accessory case