Accu-Case ACF-SA/Transport Case XXL

SKU
1522000006
324,00 € 270,00 €

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Accu-Case ACF-SA/Transport Case XXL transpordikast

Accu-Case ACF-SA/Transport Case XXL on alumiiniumist valmistatud universaalne transpordikast, mis võimaldab hoiustada erinevaid tarvikuid, tööriistu ja seadmeid. Mobiilne transpordikast on suuruses XXL ning sisaldab kahte kinnitust, kahte kandesanga ning tihendiga kaant kaitseks tolmu eest. Välimised mõõtmed: 805 x 542 x 366 mm. Sisemised mõõtmed: 784 x 516 x 329 mm.

ACF-SA/Transport Case XXL

The aluminium transport cases from Accu Case are the perfect solution for all your transport needs when on the road. They offer safe transport and cover your equipment from dust and damage. There’s a carrying handle on both sides.

Spetsifikatsioonid:

  • Aluminium case
  • Color: Aluminium
  • Available sizes: S, M, L, XL, XXL
  • Transport Case XXL
  • Välimised mõõtmed: 805 x 542 x 366 mm
  • Sisemised mõõtmed: 784 x 516 x 329 mm
  • Kaal: 5,65 kg

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistilt

Mikk Saar

Mikk Saar

mikk@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAccu-Case ACF-SA/Transport Case XXL