Accu-Case ACF-SA/Transport Case XL

SKU
1522000005
Soodushind 152,60 € 127,17 € Tavahind 218,00 €

-65,40€Säästad 30%

Leidsite soodsama hinna?

Laost otsas Laost otsas

Progear on turvaline ostukoht internetis

Turvaline ostukoht on E-kaubanduse Liidu poolt väljastatav usaldusmärgis Eesti e-poodidele. Usaldusmärgisega e-poodidest ostmine on tarbija jaoks turvaline, sest e-poe müügitingimused vastavad seaduses kehtestatud nõuetele ning nende tegevust monitooritakse liidu poolt järjepidevalt.
Loe lähemalt siit

Progeari kaupade eest saab tasuda Inbank-, LHV- ja Holm Pank Liisi järelmaksu teenustega. Lisainfo taotlemise kohta: https://www.progear.ee/makseviisid-ja-jarelmaks/

Eesti piires Hind Tasuta tarne alates
Pakiautomaat või pakipood 3 € 79 €
Kuller 6 € 149 €

Juhul kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, saad toote(d) ennem kasutusel võtmist tagastada 14 päeva jooksul. Ostusumma tagastame viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul (vastavalt e-poe müügitingimuste puntkile 4.).

Toote tagastamiseks palume täita tehingust taganemise avalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile progear@progear.ee. Toode tuleb tagastada või tagasi saata Progeari müügisalongi Artelli 19, 10621, Tallinn, EE.

Accu-Case ACF-SA/Transport Case XL transpordikast

Accu-Case ACF-SA/Transport Case XL on alumiiniumist valmistatud universaalne transpordikast, mis võimaldab hoiustada erinevaid tarvikuid, tööriistu ja seadmeid. Transpordikast on suuruses XL ning sisaldab kahte kinnitust, kahte kandesanga ning tihendiga kaant kaitseks tolmu eest. Välimised mõõtmed:  689 x 454 x 315 mm.

ACF-SA/Transport Case XL

The aluminium transport cases from Accu Case are the perfect solution for all your transport needs when on the road. They offer safe transport and cover your equipment from dust and damage. There’s a carrying handle on both sides.

Spetsifikatsioonid:

  • Aluminium case
  • Color: Aluminium
  • Available sizes: S, M, L, XL, XXL
  • Välimised mõõtmed: 689 x 454 x 315 mm
  • Sisemised mõõtmed: 667 x 432 x 279 mm
  • Kaal: 4,4 kg

Küsi selle toote kohta lisainfot müügispetsialistidelt

Toomas-Savi Mikk Saar

progear@progear.ee

+372 6728 280

Write Your Own Review
Kirjutage arvustusAccu-Case ACF-SA/Transport Case XL